2014-06-04

"O przyszłości" - Illusion

"O przyszłości" - to pierwszy singiel z najnowszej płyty "Opowieści" znanej grupy Illusion. Powrót do przeszłości, wspomnienia fanów, stare zdjęcia - to i jeszcze więcej w najnowszym klipie Illusion! Produkcją teledysku zajęło się Mania Studio. Miejsce realizacji teledysku miało miejsce między innymi na terenie Westerplatte. Tam też 20 lat temu nakręcono teledysk do piosenki "Nóż" tej samej formacji.
"Chcieliśmy tym klipem troszkę retrospektywnie spojrzeć na wszystko. Miejsca się zmieniają, czasy się zmieniają, gęby nam się zmieniają, ale miłość do muzyki zostaje. Myślę, że wyszło fajnie" dla portalu onet.pl mówił Tomasz Lipa Lipnicki. W teledysku zobaczyć możecie najważniejsze pamiątki związane z twórczością zespołu. Każdy z Fanów do tego dzieła mógł się przyczynić. Na trwającej na Facebooku akcji "zbieramy wspomnienia" Fani przesyłali zdjęcia plakatów, kaset, płyt, koszulek, biletów z koncertów - jednym słowem wszystkie wspomnienia związane z zespołem Illusion.
Ekipa Mania Studia odwiedziła z kamerą twórców najciekawszych materiałów akcji i zaprosiła ich do udziału w klipie.
"Dla mnie, jako autora scenariusza, obecność fanów to największa siła teledysku. To oni będą go przecież oglądać" - podsumowuje Mateusz Winkiel, reżyser teledysku i właściciel Mania Studio.

Teledysk zobaczyć możecie >TUTAJ<